badaniach raka prostaty

Jeśli masz raka prostaty, angażuje się w badaniu klinicznym może zaoferować wiele zalet.

Badania kliniczne pomóc lekarzom dowiedzieć się, czy nowe metody leczenia są bezpieczne, czy mają jakieś skutki uboczne, a jeśli są one lepsze niż możliwości już dostępne.

Próby są najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy nowe leczenie jest lepsze niż obecne standardowe leczenie może być o.

Biorąc udział w badaniu klinicznym może być korzystna ze względu na ścisłą kontrolą lekarską otrzymasz w trakcie i po badaniu.

badania profilaktyczne

“Pacjenci dobrze w badaniach, ponieważ są one znacznie bardziej ściśle przestrzegane”, mówi Mike Kirby, profesorem wizytującym na Wydziale Zdrowia i Nauk Humanistycznych Uniwersytetu w Hertfordshire.

Są one oferowane state-of-the-art leczenie i będą one uważnie śledzone.

Chociaż nie ma gwarancji poprawy stanu pacjenta, biorąc bardziej aktywną rolę może pomóc w radzeniu sobie z sytuacją. Nie tylko może próba poprawić swoje perspektywy, można również wziąć satysfakcję z angażowania się w badania, które mogłyby uratować przyszłe życie.

Z mojego doświadczenia pacjentów bardzo podoba, “mówi prof Kirby.” Lubią czuć się oni przyczyniają się do nowej wiedzy medycznej i wprowadzenie czegoś z powrotem do tego forum.

Jednak badania nie są wolne od ryzyka i niedogodności. Mając częstszych badań może budzić niepokój ludzi o ich raka.

Może być nieoczekiwane efekty uboczne leczenia, zwłaszcza, jeśli jest we wczesnym stadium rozwoju.

badania przesiewowe

Jeżeli badanie jest randomizowanym, nie dostaniesz do wyboru, o których zabieg trzeba i może być w grupie kontrolnej, co oznacza podejmowanie obecny standard leczenia.

Istnieją różne rodzaje prób. Główne z nich to

Uczestniczą w nich leków, diety, witaminy i inne suplementy, że lekarze uważają, może pomóc obniżyć ryzyko zachorowania na pewien typ raka.

Badania przesiewowe spojrzeć na znalezienie skutecznego testu dla wczesnego wykrywania raka. Wykrywanie raka wcześnie traktowania oznacza, jest bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces, ale lekarze muszą mieć pewność, że nie zaszkodzi w tym procesie.

Próby te wyglądają w najlepszy sposób leczenia konkretnej choroby, takie jak rak prostaty. Różne rodzaje leczenia są testowane, w tym nowych leków, nowych sposobów leczenia, dając nowe kombinacje zabiegów lub nowych rodzajów operacji lub interwencji.

próby lecznicze

Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu klinicznym, można zwrócić się do specjalisty o badaniach raka lokalnych lub krajowych lub, korzystając z łączy internetowych powyżej zajrzeć do badania klinicznego baz danych.

20/07 /

20/07 /

Przeczytaj informacje na temat najczęstszych problemów z prostatą doświadczanych przez ludzi w trakcie ich eksploatacji

Każdy człowiek ma, ważne jest, aby ich życie seksualne, ale niewielu ludzi wie nic o ich prostaty i co może się nie udać się z nim

problemy z prostatą

prostata Zdrowie