Benzoesan sodu, fenylooctan sodu,

Klasa terapeutyczna: hiperamonemią agenta

Wykorzystuje benzoesanu sodu, fenylooctanu sodu,

Amoniak jest utworzony z rozpadu białka w organizmie. Jeżeli amoniak nie jest usuwany przez organizm, to nagromadzenie może powodować poważne działania niepożądane.

benzoesan sodu i kombinacja fenylooctanu sodu jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Benzoesanu sodu, fenylooctanu sodu, dodaje należy uznać

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypową lub alergiczną reakcję na benzoesan sodu i fenylooctanu sodu lub jakichkolwiek innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Benzoesan sodu, fenylooctan sodu badano u dzieci, a w skutecznych dawkach, nie wykazano, powodują różne skutki uboczne i problemy, niż to u dorosłych.

Wiele leków nie były badane szczególnie u osób starszych. Dlatego też nie może być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych osób dorosłych czy też powodować różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych. Nie ma konkretnych informacji porównując stosowanie benzoesanu sodu i fenylooctanu sodu u osób starszych z wykorzystania w innych grupach wiekowych.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Przed użyciem benzoesan sodu i fenylooctanu sodu

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie benzoesanu sodu, fenylooctanu sodu. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ważne jest, aby stosować się do specjalnych instrukcji od lekarza, jak po niskiej diety białkowej. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się z lekarzem.

Dawka benzoesan sodu, fenylooctanu sodu, będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki benzoesanu sodu i fenylooctanu sodu. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki benzoesanu sodu i fenylooctanu sodu, należy przyjąć ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Lekarz powinien sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt, aby upewnić się, że benzoesan sodu oraz fenylooctan sodu działa prawidłowo.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Przerywać przyjmowania sodu benzoesan sodu oraz fenylooctanu i uzyskać pomoc w nagłych wypadkach natychmiast, jeśli którykolwiek z poniższych objawów występuje

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Właściwe stosowanie benzoesanu sodu i fenylooctanu sodu

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Hiperamonemii Ammonul, Carbaglu, benzoesan sodu / fenylooctan sodu, kwas kargluminowy

Środki ostrożności podczas korzystania benzoesan sodu i fenylooctanu sodu

Benzoesan sodu, fenylooctanu sodu, Side Effects

Benzoesan sodu / fenylooctan sodu