ekstrakt złocienia i piperonylobutoksyd (miejscowe trasy) właściwe wykorzystanie

Dawkowanie

Przechowywanie

Pyretryny i piperonylobutoksyd kombinacją medycyny zwykle przychodzi z kierunkami pacjentów. Przeczytaj je przed zastosowaniem leku należy uważnie.

Użyj tego leku tylko zgodnie z zaleceniami. Nie należy używać go więcej i nie używać go częściej niż zalecane na etykiecie. W tym celu może zwiększyć prawdopodobieństwo absorpcji przez skórę i możliwość wystąpienia skutków ubocznych.

Przechowywać piretryny i piperonylobutoksydu kombinacji leku od ust i nie wdychać go. Lek ten jest szkodliwy w przypadku połknięcia lub wdychania.

Aby zmniejszyć ryzyko wdychania leku, stosuje się go w dobrze wentylowanym pomieszczeniu (na przykład, jeden z sypkim powietrza lub wentylator włączony).

Utrzymania leku od oczu i innych błon śluzowych, takich jak wnętrza nosa, jamy ustnej i pochwy, ponieważ może to powodować podrażnienie. W razie przypadkowego dostania się do oczu, przepłukać je dokładnie wodą.

Nie należy stosować leku do brwi i rzęs. Jeśli zarazić się wszami, skontaktować się z lekarzem.

Aby skorzystać z formularza żelu lub roztworu leku

Aby skorzystać z formularza szampon tego leku

Po wypłukaniu i wysuszeniu, należy użyć grzebień do usuwania nitów (specjalny grzebień drobnymi zębami, zwykle znajdujących się w tym medycyny) w celu usunięcia martwych wszy i jaja (nitów) z włosami.

Natychmiast po zastosowaniu leku należy umyć ręce, aby usunąć leki, które mogą być na nich.

Ten lek powinny być użyte ponownie w 7 do 10 dni po pierwszym podaniu, w celu zniszczenia dowolnego nowo wyklutych wszy.

Wszy mogą łatwo przejść z jednej osoby na drugą przez bliski kontakt ciała. To może zdarzyć się również poprzez bezpośredni kontakt z takich rzeczy jak ubrania, czapki, szaliki, pościel, ręczniki, narzuty, szczotki do włosów i grzebienie lub sierści zainfekowanych osób. Dlatego wszyscy członkowie gospodarstwa domowego powinno być zbadane przez wszy i otrzymać pomoc, jeśli okaże się, że zainfekowany.

Aby użyć tego leku dla łonowego (krab) wszy

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.