Ewentualne zagrożenia medyczne piercing pochwy

Przebite uszy dawna akcesoria mody. Według niektórych szacunków, ponad 85% kobiet przebite uszy. Przez tysiące lat kultury na całym świecie również przebił inne części ciała. W praktyce jednak, złowił tylko w zachodnim społeczeństwie w ciągu ostatnich kilku dekad.

Większość ludzi się przebił się popisywać swoją biżuterię. Ale jeśli chodzi o genitalia, nie jest zbyt wiele osób będzie szukać. Jednym z głównych powodów, dla kobiet dają dopochwowego przebijający poprawy seksualną. Niektóre kobiety, które już zostały przebite “tam na dole” powiedzieć, że pomógł im osiągnąć swój pierwszy orgazm. Inne kobiety twierdzą, że ich pochwy przekłuwanie sprawia, że ​​czują się na siłach, ciekawe, czy niegrzeczny.

Pochwy można przebić w jednym z tych obszarów

Nawet jeśli jesteś na tyle odważny, aby dostać się do pochwy przekłucia, nie może mieć prawo anatomii dla niego. Wiele kobiet nie ma łechtaczkę wystarczająco duże, aby pomieścić przekłucia. Należy również mieć wystarczająco dużo skóry na wewnętrznej i zewnętrznej wargi sromowe, jeśli chcesz, aby przebić się w tych obszarach.

Po pierwsze skóra wokół jest czyścić środek antyseptyczny. Jest to bardzo ważne, ponieważ może się to skończyć poważnym zakażeniem jeśli obszar nie jest dokładnie oczyszczone. Następnie 12- do 16-gauge wydrążone igły o biżuterię załączonym – zazwyczaj brzana lub niewoli Paciorek – przechodzi przez skórę.

Maksymalizacja rutynowych pielęgnacji skóry, aby wyglądać młodziej teraz.

Dobrze wyglądać w każdym Fot; Jak dbać o suche, Red Ski; Zaskakujące sposoby na zmniejszenie Wrinkle; Banish worków pod oczami