łuszczyca vs egzema: jaka jest różnica? Jak mogę powiedzieć?

Może jesteś w swoim fotelu osiadł na mały niedzielę sjesty. Albo jesteś wyruszeniem drzwi do dnia zabawy w słońcu. Tak czy inaczej, zatrzymać i wstrzymać, bo masz swędzenie, które po prostu nie zostawi cię w spokoju – wraz z plamami czerwieni na swojej skórze. Co daje?

Objawy łuszczycy includ; Obszary świąd, łuszczenie się skóry na głowie, kolana, łokcie, a górna część ciała, te głębokie różowy, podniósł tablice skóry mają białe łuski; Łuszczyca na paznokciach i stóp może sprawić, że paznokcie stają się grube, pestki i przebarwienia, paznokcie mogą oddzielić się od podstawowej łożyska paznokcia; Czerwona, łuszcząca, popękana skóra z malutkimi krosty na dłoniach i / lub stóp, może być łuszczyca krostkowa; Objawy łuszczycowe zapalenie stawów includ; Stiffnes …

Wyprysk powoduje intensywne swędzenie. Może się tak źle, że wystarczy, aby zarysować swoje krwawienie skóry.

Jeśli masz łuszczycę, również mogą być swędzące, ale jest coś ekstra dzieje. Twoja skóra może żądło lub palić. Niektórzy ludzie mówią, że czuje się jak jesteś ugryzienia przez mrówki przeciwpożarowych.

Wyprysk powoduje zaczerwienienie i stan zapalny skóry. To może być łuszcząca, sączący lub chrupiący. Można zobaczyć, szorstkie, skórzaste łatek, które są czasami ciemny. Może także powodować obrzęk.

Są pewne rzeczy, które są podobne w drodze pojawia się łuszczyca. Możesz mieć czerwone plamki. Mogą być srebrzyste i łuszcząca się – i podniósł wysoko. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, skóra jest grubsza i bardziej zaognione niż wyprysk.

Wyprysk często pojawia się na częściach ciała, które wyginać, jak twój wewnętrznej łokcia lub za kolanami. Możesz mieć go na szyi, nadgarstkach i kostkach. Dzieci czasami go na swoich podbródek, policzki, głowy, klatki piersiowej, pleców, ramion, i nóg.

Łuszczyca często pojawia się na miejscu jak twój

Można również plamy na innych obszarach, takich jak