łuszczycowe zapalenie stawów: Pomoc w sposób naturalny złagodzić bóle

Ból i dyskomfort z łuszczycowym zapaleniem stawów (PSA) może być trudne do opanowania. Ale można podjąć kroki, aby utrzymać ból w zatoce, która nie pociąga za sobą kolejne pigułki, kremy na receptę lub kolejną wizytę do swojego lekarza.

Mówią, że dobry wygląd to najlepsza zemsta, więc dlaczego nie wrócić na swój łuszczycowe zapalenie stawów? Choć można obawiać się nad sposobami łuszczycowe zapalenie stawów wpływa na wygląd, istnieją sposoby na obszarach problemowych kamuflażu i poprawić swój wygląd i poczucie własnej wartości; Ponieważ większość osób z łuszczycowym zapaleniem stawów mają również łatki łuszczenie skóry, które pochodzą z łuszczycą, można znaleźć zarówno skórę i stawy wyglądać inaczej; Łuszczyca często powoduje czerwona, łuszcząca się skóra tablice, często na łokciach, …

Jeśli masz PSA i masz nadwagę, jesteś bardziej narażone na ból, bolesnych i obrzękniętych stawów i inne objawy niż osoby, które nie prowadzą dodatkowe funtów, ostatnie badania wykazały. Ci one również podatne na inne choroby, takie jak choroba serca, nadciśnienie, cukrzyca i rak. A może to utrudnić lekarzowi dowiedzieć się odpowiednią dawkę leku do przepisywania na swoim stanie.

Spadek wagi, a będziesz złagodzić objawy, które pochodzą z tej bolesnej warunkiem, Narodowa Fundacja Łuszczyca mówi.

Te wskazówki pomogą Ci trzymać się zdrowej diety

To poprawia Heath i utrzymuje stawów elastyczne. Jeśli nie porusza się wystarczająco, można uzyskać sztywność stawów i osłabienie mięśni, College of Rheumatology mówi.

Dwa dobre wybory jadą rower treningowy lub spaceru. Używaj wkładek do butów, aby uniknąć zbyt dużego nacisku na nogach, kostek lub kolan.

Można także spróbować ćwiczeń wodnych, takich jak pływanie lub spaceru okrążeń w basenie. Dostaniesz dobry trening, ale nie będzie podkreślać swoje stawy.