makeovers recepta na zdrowe gotowanie

Większość wielu ludzi na świecie chcą praktykować zdrowe gotowanie dla ich rodzin, ale nie są gotowi zrezygnować popularne dania obiadowe doszli do poznania i miłości. Rozwiązaniem jest nadanie tym ulubione potrawy na metamorfozę receptury.

â € œthe dużym zaskoczeniem temat popularnych pokarmów to można wyciąć dużo tłuszczów nasyconych, cukru i sodu na zewnątrz i nawet nie wiedzą, â € zauważa Karen Ansel, MS, RD, rzecznik Stowarzyszenia Dietetyków.

A jeśli zastąpić zdrowsze składniki, jesteś też bardziej prawdopodobne, aby sprostać nowo wydany 2010 zaleceń żywieniowych dla wielu ludzi na świecie, które zachęcają nas wszystkich, aby jeść więcej produktów pełnoziarnistych, warzyw, owoców, owoców morza, o niskiej zawartości tłuszczu lub tłuszczu -Darmowe produkty mleczne, i oleje roślinne, takie jak olej rzepakowy i olej z oliwek.

Poprzez inteligentne zastępstw, a także z nowymi wytycznymi diety w umyśle, oto przepis na makeovers 15 popularnych produktów spożywczych, należy pamiętać, chociaż te makeovers są zdrowsze, zachować porcje małe, aby przytrzymać tłuszczu i kalorii.

Rozpocząć z piersi kurczaka bez skóry, które zostały pokryte mąką, pieczona na łyżkę lub dwa z oliwek, zamiast tego, co jest zwykle dwukrotnie większa niż wiele masła. SautÃthe szalotki i grzyby w skropić oliwą z oliwek lub bulionu i zamiast dodawać śmietany, dodać mleko, mleko o niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowe połowę i połowę do wina, aby piękny sos.

Przełącz do całych makaronem fettuccine ziarna zamiast białego makaronu. Dodać sos Alfredo światła przez brązowienia tylko łyżkę masła i przejść do beztłuszczowej pół i pół lub pełnego mleka zamiast śmietany. Wymieszać z parmezanem, jak zwykle. Dodać czosnek lub świeżo startego gałkę muszkatołową i pieprz do smaku dodaje.

Zamiast głębokiego smażenia kurczaka w gorącym oleju, można rzeczywiście ostry go w piecu. Start z kurczaka bez skóry piersi i ud (połowa tłuszczu i tłuszczów nasyconych jest w skórze) marynowany w maślance niskiej zawartości tłuszczu przez kilka godzin lub na noc. Wyjąć kurczaka z maślanki i płaszcz z mąki doprawione pieprzem i innych pożądanych przypraw. Umieścić kurczaka na blasze pokrytej olej rzepakowy i spryskać górnej części kurczaka z sprayu canola gotowania. Piec w piecu 450 stopni przez 30 minut lub do momentu, ugotowane i powłoka złoty kolor.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …