miednicy egzamin i menopauzy: jak często, jakie badania są wykonywane, a bardziej

Egzamin miednicy jest sposobem dla lekarzy w poszukiwaniu oznak choroby narządów w organizmie kobiety przed, w trakcie i po menopauzie. Słowo “miednicy” odnosi się do miednicy. Egzamin służy patrzeć na kobiety

Jeśli masz ukończone menopauzę – Pojęcie odeszłaś bez okresu przez okres dłuższy niż 1 rok – nie powinny mieć żadnego krwawienie miesiączkowe. Nawet trochę plamienie nie jest normalne po menopauzie; Jeśli masz krwawienie po menopauzie umówić, aby zobaczyć się z lekarzem jak najszybciej. Może to być spowodowane przez szereg problemów zdrowotnych, z których niektóre są istotne; Oto najczęstsze przyczyny krwawienia po menopauzie.

Ponieważ ryzyko raka wzrasta wraz z wiekiem, mając regularne egzaminy miednicy mogą pomóc we wczesnym wykrywaniu niektórych nowotworów zarówno menopauzie oraz u kobiet po menopauzie.

Połączenie; Rocznie; Test z ludzką papillomaviru; HP; Test może bezpiecznie wydłużyć okres betwee; CANCE szyjki macicy; Projekcje od trzech do pięciu lat w wielu kobiet w wieku od 30-65, zgodnie z US Preventive Services Task Force.

Kobiety powyżej 65 roku życia może zatrzymać coraz ekranowane jeśli miałem co najmniej trzech kolejnych badań cytologicznych negatywne lub co najmniej dwa negatywne testy HPV w ciągu ostatnich 10 lat, zgodnie z wytycznymi. Ale kobiety, które mają historię bardziej zaawansowanej diagnostyki przedrak nadal powinny być sprawdzane co najmniej 20 lat.

I kobiety w każdym wieku, którzy już mieli; hysterectom; z usunięciem macicy i bez historii raka szyjki macicy lub zaawansowanych przedrakowych nieprawidłowości nie muszą być ekranowane, zgodnie z wytycznymi.

Macicy (macica, pochwa (mięśniowa kanał, który rozciąga się od szyjki do warg sromowych; Szyjka macicy (otwarcie z macicy do pochwy; jajowodów (rurki, które przenoszą jaja w macicy, jajników (gruczoły, które produkują jaja; pęcherza (the sac, że trzyma moczu; odbytnica (komora, która łączy się z dwukropka do odbytu)

Mimo to, choć może nie być potrzebne badanie cytologiczne co roku, należy jeszcze roczny ginekologiczne badanie w celu ochrony zdrowia.

Nie musisz robić nic specjalnego, aby przygotować się do egzaminu miednicy. Po przyjeździe w biurze, lekarz może zapytać, czy chcesz korzystać z łazienki. To pytanie jest zadawane, dzięki czemu można zatrzymać się komfortowo podczas egzaminu. Zdarza się, że próbka moczu nie jest wymagana.