perfect pompek: Prawidłowa forma ćwiczeń, sprzęt, i bardziej

Mimo mody fitness mogą przychodzą i odchodzą tak szybko jak ich nocnych infomercials, niektóre rodzaje ćwiczeń przekroczyć trendy. Wśród nich jest push-up, który wykorzystuje swoją masę ciała wraz z grawitacją do tonu i stan mięśni. Niektórzy eksperci fitness nazywają push-up najbliższą rzeczą nie ma doskonałego wykonywania. I nie bez powodu.

“Jednym z powodów, push-up przetrwała tak długo jest to tanie, to proste, nie wymaga żadnego sprzętu, może pracować wiele części ciała, w tym samym czasie – i prawie każdego, od początkujących sportowcy, mogą czerpać korzyści, “mówi trener osobisty Jonathan Ross, rzecznik Rady w sprawie ćwiczeń (ACE).

Jakich korzyści? Jeśli myślisz o push-up jest najlepszym górnej ćwiczenie ciała, wielu ekspertów fitness zgodzić. Ale, osobisty trener Jessica Bottesch mówi, korzyści push-up wiele grup mięśni ciała szeroki.

“Głównym przeprowadzki [główne grupy mięśni, które wytwarzają ruch push-up] są klatki piersiowej i Tricep. Jednak jeśli spojrzeć na postać ciało trwa w czasie doskonałej push-up, jesteś zazwyczaj zawieszone ze swojego palce aż do szyi, a więc w rzeczywistości, każdy mięsień między ramiona i palce jest zaangażowany, “mówi Bottesch, współwłaściciel Empower Personal Training w Durham, NC

Obejmuje to wszystkie ważne podstawowe mięśnie tułowia, a także brzucha, nóg i bioder, mówi.

A dla kobiet, Bottesch mówi, push-up ma dodatkowe korzyści.

“To push-up jest uważane za wykonywanie odporność, więc oprócz wzmacniania mięśni, można również uzyskać efekty budowania kości. To może być równie skuteczny jak pracuje obecnie z ciężarkami,” mówi Bottesch.

Chociaż istnieje wiele odmian na push-up, podstawowy główny pozostaje ten sam: Engage górnej części pleców, ramion i rąk, aby unieść ciężar ciała z podłogi, a następnie powoli opuść ją z powrotem w dół. Mimo, że brzmi prosto, eksperci twierdzą, że jest mnóstwo miejsca na błędy.

“Największym błędem ludzi zrobić, gdy robi push-up jest, aby spróbować i trochę stresu off rękami stosując inne grupy mięśni, aby pomóc podnieść swoje ciało, więc nie dostać pełnych korzyści”, mówi Todd Schlifstein, dO, lekarz rehabilitacji w Rusk Instytutu Langone Medical Center na Uniwersytecie nowojorskim i adiunkt w NYU School of Medicine.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …