qudexy XR kapsułki posypać

Leczeniu napadów u niektórych pacjentów. może być stosowany samodzielnie lub razem z innymi lekami. Niektóre produkty są także stosowane w celu zapobiegania migreny. Może być również stosowany w innych warunkach, jak określone przez lekarza prowadzącego.

Qudexy kapsułki XR posypać są przeciwdrgawkowe, że jest również skuteczny w zapobieganiu migreny. To działa poprzez wpływ na wiele substancji chemicznych w mózgu, które pomagają zmniejszyć aktywność napadów migreny i zapobiec powstawaniu.

Skontaktować się z lekarzem lub służby zdrowia od razu, jeśli którykolwiek z nich odnosi się do pacjenta.

Niektóre schorzenia mogą wchodzić w interakcje z Qudexy XR kapsułki posypać. Należy poinformować lekarza lub pracownika służby zdrowia, jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, zwłaszcza jeżeli którekolwiek z poniższych stwierdzeń odnosi się do ciebie

Niektóre leki mogą wchodzić w interakcje z Qudexy XR kapsułki posypać. Należy poinformować lekarza lub pracownika służby zdrowia, jeśli pacjent przyjmuje inne leki, zwłaszcza jedną z następujących czynności

To może nie być kompletna lista wszystkich oddziaływań, które mogą wystąpić. Zapytaj swojego lekarza lub pracownika służby zdrowia, jeśli Qudexy XR kapsułki posypać mogą wchodzić w interakcje z innymi lekami, które można podjąć. Skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem, zatrzymać lub zmienić dawkę każdego leku.

Użyj Qudexy XR kapsułki posypać zgodnie z zaleceniami lekarza. Sprawdzić na etykiecie leku do dokładnych instrukcji dozowania.

Zapytaj swojego świadczeniodawcę wszelkie Państwa pytania dotyczące sposobu korzystania Qudexy XR kapsułki posypać.

Wszystkie leki mogą powodować działania niepożądane, ale wiele osób nie ma lub niewielkie działania niepożądane. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli którykolwiek z tych Najczęstsze działania niepożądane utrzymują się lub stać się uciążliwe

zaparcia; biegunka; zawroty głowy; senność; suchość w jamie ustnej; płukania; ból głowy; utrata apetytu; nudności; nerwowość; ból brzucha lub zdenerwowany; objawy infekcji górnych dróg oddechowych (np, kaszel, ból gardła, łagodny katar lub zatkany nos, kichanie); smak zmian; zmęczenie; problemy ze snem; osłabienie; utrata masy ciała.

Ciężkie reakcje alergiczne (wysypka; pokrzywka; świąd, trudności w oddychaniu; ucisku w klatce piersiowej; obrzęk jamy ustnej, twarzy, warg lub języka); ból kości; pieczenie, drętwienie lub mrowienie; ból w klatce piersiowej; zamieszanie; zmniejszyła koordynacji; zmniejszona lub bolesne oddawanie moczu; gorączka, dreszcze lub uporczywy kaszel lub ból gardła; utrata przytomności; problemy z pamięcią; Zmiany miesiączkowe; mięśni lub stawów, skurcze lub osłabienie; nowe lub pogarszające się zmiany psychiczne, nastroju lub zachowania (np agresja, pobudzenie, niepokój, depresja, przesadne poczucie dobrego samopoczucia, wrogość, impulsywność, niezdolnością do usiedzieć, drażliwość, ataki paniki, niepokój ruchowy); zaczerwienienie, obrzęk, pęcherze lub łuszczenie skóry; dzwonienie w uszach; ciężkie lub uporczywe senność; ciężka żołądek, z boku lub pleców; znaczna utrata masy ciała; zaburzenia mowy; osłupienie; myśli samobójcze lub działań; objawy krwawienia (np wymiotuje krwią lub wymiotów, który wygląda jak fusy; odkrztuszanie krwi, krew w moczu; czarny, czerwony, lub stolce smoliste, krwawienie z dziąseł, nietypowe krwawienia z pochwy; siniaki bez powodu lub siniaki, które coraz większy; jakiegokolwiek krwawienia, które jest ciężkie lub że nie można zatrzymać); drżenie; Kłopot koncentrując; problemy z chodzeniem; nietypowe ruchy gałek ocznych.

To nie jest pełna lista wszystkich działań niepożądanych, które mogą wystąpić. Jeśli masz pytania na temat działań niepożądanych, należy skontaktować się z lekarzem. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską na temat skutków ubocznych. Aby zgłosić skutki uboczne do odpowiedniego biura, proszę przeczytać Przewodnik Raportowanie problemów z FDA.

natychmiast skontaktować 1-800-222-1222 (American Association of Poison centrów kontroli), lokalnym centrum kontroli zatruć lub pogotowie.

Przechowywać Qudexy XR kapsułki posypać w temperaturze pokojowej poniżej 77 stopni F (25 stopni C). Przechowywać z dala od ciepła, wilgoci i światła. Nie przechowywać w łazience. Przechowywać Qudexy XR kapsułki posypać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od zwierząt domowych.

Informacje te nie powinny być stosowane w celu podjęcia decyzji, czy nie brać Qudexy XR kapsułki posypać lub jakiegokolwiek innego leku. Tylko Twój lekarz posiada wiedzę i szkolenia, aby zdecydować, które leki są właśnie dla Ciebie. Ta informacja nie popiera żadnego leku jako bezpieczne, skuteczne i zatwierdzony do leczenia każdego pacjenta lub stan zdrowia. Jest to tylko krótkie podsumowanie ogólnych informacji o Qudexy XR kapsułki posypać. To nie obejmuje wszystkich informacji na temat możliwych zastosowań, kierunki, ostrzeżeń, środków ostrożności, oddziaływań, działań niepożądanych lub ryzyka, które mogą mieć zastosowanie do Qudexy XR kapsułki posypać. Informacja ta nie jest specyficzna porady medyczne i nie zastępują informacje otrzymane od dostawcy usług opieki zdrowotnej. Musisz porozmawiać z lekarzem uzyskać pełne informacje na temat ryzyka i korzyści płynących z używania Qudexy XR kapsułki posypać.