recothrom (trombiny) zastosowania, dawkowanie, skutki uboczne

Najciekawsze Recothrom przepisywania informacji

Nazwa rodzajowa: trombiny, miejscowego (rekombinowany) proszek do sporządzania roztworu; Data zatwierdzenia: 17 stycznia 2008; Firma: ZymoGenetics, Inc .; Leczenie: hemostazy podczas operacji

Dzisiejszy USA Food and Drug Administration zatwierdziła Recothrom, pierwsze rozwiązanie krzepnięcia wytwarzane z wykorzystaniem technik rekombinacji DNA, aby pomóc zatrzymać małych naczyń krwionośnych krwawienie po zabiegu.

Recothrom jest miejscowo roztworu trombiny. Trombina jest białkiem związanym z produkcją fibryny inne białko niezbędne dla krzepnięcia krwi.

Wskazania Recothrom i Wykorzystanie

Zrekombinowany DNA jest wynikiem genetycznych modyfikacji procesu, który pozwala naukowcom na tworzenie nowych nici DNA o szczególnych cechach, takich jak zdolność do wytwarzania określonego białka.

Po operacji, krwawienie z małych naczyń krwionośnych, takie jak naczyń włosowatych, może powodować znaczną utratę krwi. Lekarze mogą ubiegać Recothrom podczas zabiegu chirurgicznego, gdy standardowe techniki chirurgiczne do zatrzymania utraty krwi są nieskuteczne lub niepraktyczne.

Recothrom jest wykonany z komórek jajnika chomika chińskiego (CHO), które zostały genetycznie zmodyfikowane do wytwarzania ludzkiej trombiny. Komórki CHO są wolne od znanych czynników zakaźnych i Recothrom ulega dodatkowemu procesowi inaktywacji wirusów.

W badaniu z udziałem 411 pacjentów poddawanych zabiegom chirurgicznym różne, Recothrom spełniony podstawowy wskaźnik efektywności, który był tamowania krwawienia w ciągu 10 minut. Recothrom oceniano również na średnich wskaźników efektywności, które były tamowania krwawienia w ciągu trzech do sześciu minut. Te miarą skuteczności Recothrom nie były gorsze od tych prezentowanych przez aktywną kontrolą analitycznej, licencjonowanego miejscowego trombiny pochodzącym z osocza bydła.

Recothrom Dawkowanie i sposób podawania

Działania niepożądane zgłaszane podczas badań włączonych nacięć powikłania w miejscu i ból związany z zabiegiem chirurgicznym i nudności.

Źródło: rząd

Te pasemka nie zawierają wszystkich informacji potrzebnych do korzystania Recothrom bezpiecznie i skutecznie. Zobacz pełną informacją o leku dla Recothrom.

Recothrom jest wskazany jako środek pomocniczy do hemostazy gdy wyciek krwi i drobne krwawienia z naczyń włosowatych i drobnych żyłek jest dostępny i tamowania krwawienia przy użyciu standardowych technik chirurgicznych jest nieskuteczne lub niepraktyczne. Może być stosowany w połączeniu z nasiąkliwą gąbką żelatynową, USP.

5000 jm Fiolka jałowego proszku do sporządzania roztworu

Aby zgłosić podejrzewanych działań niepożądanych, należy skontaktować ZymoGenetics, Inc na 1-888-784-7662 lub rząd w 1088 przez rząd i www.the government.gov/medwatch~~pobj.

Dla pełnej informacji o leku, odwiedź www.recothrom.com.

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Hemostazy trombiny miejscowego, trombiny-JMI, Artiss, Tisseel, Raplixa, Evithrom

Formy dawkowania i mocnych

Recothrom Przeciwwskazania

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Działania niepożądane

Zastosowanie w określonych populacjach

Recothrom (trombiny miejscowo)