silvadene miejscowego

Używa Dla Silvadene

Klasa terapeutyczna: Antybakteryjne

Klasa chemiczna: sulfonamid

Sulfadiazyny srebra jest antybiotykiem. Jego działanie polega na zabijaniu bakterii lub zapobiegania jej wzrost.

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków sulfadiazyny srebra miejscowego w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Przed użyciem Silvadene

Zastosowanie srebrnej sulfadiazyny miejscowego nie jest zalecane u wcześniaków i noworodków 2 miesiące życia i młodszych.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność sulfadiazyny srebra miejscowego w podeszłym wieku.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają sulfadiazyny srebra. To nie może być specyficzny dla Silvadene. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Jest bardzo ważne, aby stosować ten lek zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione.

Ten lek jest tylko do stosowania na skórę. Nie dostać się do oczu, nosa, jamy ustnej lub pochwy.

Używać

Aby pomóc wyjaśnić swoją skórę lub nagrać infekcji całkowicie zachować zastosowaniem leku dla pełnego czasu leczenia. Należy zachować zastosowaniem leku aż spalony obszar leczony lub jest gotowy do przeszczepu skóry. Nie przegap żadnych dawek.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku, należy zastosować ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Prawidłowe użycie srebrnej sulfadiazyną

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Ważne jest, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i do sprawdzenia wszelkich problemów lub niepożądanych efektów, które mogą być spowodowane przez ten lek.

Jeśli zakażenie skóry lub poparzenie nie poprawi się w ciągu kilku dni lub tygodni (w przypadku bardziej poważnych poparzeń lub oparzenia na większym obszarze), czy też staje się gorszy, skontaktować się z lekarzem.

Nie należy stosować leku do problemu skóry, które nie zostały sprawdzone przez lekarza.

Skonsultuj się z lekarzem od razu, jeśli masz następujące objawy podczas stosowania tego leku: krwawienie dziąseł, kaszel lub chrypka, gorączka z lub bez dreszcze, bolesne lub utrudnione oddawanie moczu, rany, wrzody, lub białe plamy na wargach lub w jamie ustnej, wybroczyny, siniaki lub osłabienie lub zażółcenie skóry lub oczu. Mogą to być objawy choroby krwi.

Skonsultuj się z lekarzem od razu, jeśli masz pęcherzy, peeling, lub luźnej skóry, czerwone zmiany skórne, ciężka wysypka lub wysypka skórna, rany lub owrzodzenia na skórze, albo gorączka lub dreszcze podczas używania tego leku.

Przed masz żadnych badań lekarskich, poinformować lekarza odpowiedzialnego za które używasz tego leku. Wyniki niektórych badań mogą mieć wpływ tego leku.

Ten lek może rzadko plami skóry brązowo szary.

Środki ostrożności podczas korzystania Silvadene

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Silvadene Side Effects

Silvadene (sulfadiazyny srebra miejscowo)

Ciąża Kategoria B Nie udowodniono ryzyka u ludzi

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Burns, zewnętrzna lidokaina miejscowego, wankomycyna, gentamycyna, tobramycyna, albumina ludzka, Garamycin, benzocaine miejscowego, Vancocin, Xylocaine Jelly, aloes miejscowego, hialuronian sodu miejscowego, sulfadiazyny srebra miejscowego, Dermoplast, Xylocaine miejscowe, Tobi, SSD, Lidocream, dibukainy miejscowego , Orabase, LMX 4, Bactine, Accuzyme, mafenid miejscowego, Flexbumin