Solage miejscowego

Klasa terapeutyczna: odbarwienia agenta

Używa Dla Solage

Klasa chemiczna: retinoidowego

Mechinol i tretinoiny jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Badania nad tym lekiem zostały przeprowadzone tylko u pacjentów dorosłych i nie ma konkretnych informacji porównaniu stosowania tego leku u dzieci z wykorzystania w innych grupach wiekowych. Mechinol i tretinoina nie powinny być stosowane u dzieci.

Lek ten został przetestowany i nie wykazano, aby powodować różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych, niż ma to miejsce w młodszych dorosłych.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Przed użyciem Solage

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Jest bardzo ważne, aby używać tylko tego leku zgodnie z zaleceniami. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione. W tym celu może powodować podrażnienie skóry.

Nie należy stosować leku do windburned lub oparzona skóra lub na otwarte rany.

Nie należy stosować leku w okolicach oczu i ust, lub wewnątrz nosa. Spread leku od tych obszarach przy stosowaniu. Jeśli lek przypadkowe dostanie się na tych obszarach, przemyć wodą.

Lek ten zazwyczaj pochodzi z kierunkami pacjentów. Przeczytaj je przed użyciem leku należy uważnie.

Aby korzystać z tego leku

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Produkt jest łatwopalny i powinny być trzymane z dala od ognia lub wysokiej temperatury.

Można zauważyć, zaczerwienienie, pieczenie, pieczenie lub podrażnienie przy pierwszym zażyciem leku. To może trwać do 6 miesięcy zanim zauważysz pełne korzystne efekty, nawet jeśli stosowania leku każdego dnia. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia w każdej podrażnienia czasu skóra staje się ciężkie lub jeśli plamy starcze uzyskać ciemniejszy kolor.

Prawidłowe użycie Solage

O ile lekarz nie zaleci inaczej, jest to szczególnie ważne, aby uniknąć korzystania z następujących produktów skóra na tym samym obszarze co Mechinol i tretynoiną rozwiązania miejscowego

Za pomocą tych produktów oraz Mechinol i tretynoiny może powodować łagodny do ciężkiego podrażnienia skóry. Przed użyciem innych miejscowych leków skonsultować się z lekarzem.

Uniknąć prześwietlenia obszary poddane działaniu promieni słonecznych, wiatru lub zimno. Skóra będzie bardziej podatna na oparzenia słoneczne, suchość lub podrażnienie. Nie używaj sunlamp.

Regularne stosowanie ochrony przeciwsłonecznej lub sunblocking płyny ze współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej (SPF) co najmniej 15. Ponadto, nosić odzież ochronną i kapelusze, i stosować kremy, balsamy nawilżające lub częściej.

Skonsultuj się z lekarzem w dowolnym czasie skóra staje się zbyt sucha i podrażniona. Twój pracownik służby zdrowia może pomóc w wyborze właściwych produktów do pielęgnacji skóry, aby zredukować suchość skóry i podrażnienia i może obejmować

W niektórych badaniach na zwierzętach wykazano Mechinol i tretinoiny powodować nowotwory skóry, aby rozwijać się szybciej, gdy traktuje obszar jest wystawiony na działanie światła ultrafioletowego (światła słonecznego lub sztucznego światła słonecznego od sunlamp). Inne badania nie wykazały tego samego rezultatu, a dalsze badania muszą być wykonane. Nie wiadomo, czy Mechinol i tretinoina miejscowego rozwiązanie powoduje, nowotwory skóry, aby opracować szybsze u ludzi.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Środki ostrożności podczas korzystania Solage

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność przerwy,

Ciąża Kategoria X Nie stosować u kobiet w ciąży

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Solage Side Effects

Solage (Mechinol / tretynoiną miejscowo)

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia Solage połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.