somnote

Klasa terapeutyczna: Nonbarbiturate Hypnotic

Używa Dla Somnote

chloralu została wykorzystana w leczeniu bezsenności (kłopoty ze snem) i pomóc spokój i relaks pacjentów, którzy są nerwowy i spięty. Jednakże lek ten ma generalnie zostały zastąpione innymi lekami stosowanymi w leczeniu bezsenności i nerwowości, napięcia.

wodzianu chloralu również stosowane środki przeciwbólowe (leki przeciwbólowe) do kontroli bólu po chirurgii. Jednak ten lek jest na ogół zostały zastąpione innymi lekami do zwalczania bólu po operacji.

chloralu występuje w różnych stężeniach. Poważne problemy, w tym zgonów, które wystąpiły, gdy dzieci miały złą siłę. Upewnij lekarza farmaceuty zarówno ile miligramów (mg) i ile kapsułek, łyżeczki do herbaty, lub czopki powinny być stosowane. jest potrzebne, aby mieć pewność, że odpowiednia ilość jest podana ta informacja.

Ten lek był dostępny tylko na receptę lekarza.

Produkty zawierające hydrat chloralu zostały dobrowolnie wycofany z rynku amerykańskim. Roztwór doustny został wycofany w dniu 25 maja 2012 roku z powodów biznesowych. Kapsułki doustne zostały wycofane w dniu 14 stycznia 2013 roku ze względu na kwestie dostaw. Te czopki doodbytnicze również zostały wycofane.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Przed użyciem Somnote

Lek ten jest dostępny w różnych stężeniach. Poważne problemy, w tym zgonów, które wystąpiły, gdy dzieci miały złą siłę. Upewnij lekarza farmaceuty zarówno ile miligramów (mg) i ile kapsułek, łyżeczki, lub czopki dziecko powinno otrzymać. jest potrzebne, aby mieć pewność, że odpowiednia ilość jest podana ta informacja. Przy prawidłowej eksploatacji nie przewiduje się lek ten powoduje różne skutki uboczne lub problemów u dzieci niż ma to miejsce w dorosłych.

Wiele leków nie były badane szczególnie u osób starszych. Dlatego też nie może być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych dorosłych. Chociaż nie ma konkretnych informacji porównując wykorzystanie chloralu w podeszłym wieku z zastosowania w innych grupach wiekowych, nie należy spodziewać się lek ten powoduje różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych, niż ma to miejsce w młodszych dorosłych.

Badania sugerują, że u kobiet lek ten stwarza minimalne ryzyko dla niemowlęcia podczas stosowania w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają hydrat chloralu. To nie może być specyficzny dla Somnote. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Użyj tego leku zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione. Jeżeli stosuje się zbyt dużo, to mogą się zwyczaj formowania.

U pacjentów przyjmujących kapsułki chloralu

U pacjentów przyjmujących syrop chloralu

Dla pacjentów stosujących chloralu czopków doodbytniczych

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Lek ten jest dostępny w różnych stężeniach. Upewnij lekarza farmaceuty zarówno ile miligramów (mg) i ile kapsułek, łyżeczki do herbaty, lub czopki powinny być stosowane. jest potrzebne, aby mieć pewność, że odpowiednia ilość jest podana ta informacja.

W przypadku pominięcia dawki leku, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Prawidłowe użycie chloralu

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Jeśli będzie regularnie zastosowaniem leku przez długi czas

Lek ten doda się do skutków alkoholu i innych leków działających depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy (które spowalniają system nerwowy, powodując senność). Niektóre przykłady OUN są leki przeciwhistaminowe lub lek na katar sienny, inne alergie lub przeziębienia; środki uspokajające, środki uspokajające lub medycyny śpi; recepty ból medycyny lub narkotyków; barbiturany, Medycyna dla napadów; mięśniowe zwiotczające; lub znieczulające, w tym niektóre środki znieczulające stomatologicznych. Przed podjęciem któregokolwiek z powyższych podczas używania tego leku skontaktować się z lekarzem.

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś inny może miały zbyt dużą dawkę leku, należy skorzystać z pomocy w nagłych wypadkach na raz. Biorąc przedawkowania chloralu lub zażyciu alkoholu lub innych OUN depresyjnie z chloralu może prowadzić do utraty przytomności, a nawet śmierć. Niektóre objawy przedawkowania kontynuują zamieszanie, trudności w przełykaniu, drgawki (napady), ciężki senność, ciężkie osłabienie, duszność lub niespokojnego oddechu, zdumiewające i powolne lub nieregularne bicie serca.

Ten lek może powodować, że niektórzy ludzie stają się zawroty głowy, zawroty głowy, senność lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi, niż są normalnie. Nawet jeśli podjęte przed snem, może to spowodować, że niektórzy ludzie czują się senności lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi na powstawanie. Upewnij się, że wiesz, jak reagują na ten lek, zanim dysk, obsługiwać maszyn, czy cokolwiek innego, co mogłoby być niebezpieczne, jeśli są zawroty głowy, czy nie są świadomi.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Środki ostrożności podczas korzystania Somnote

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Po zatrzymaniu zastosowaniem leku, może nadal produkować pewne skutki uboczne, które wymagają uwagi. W tym okresie czasu, skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli zauważy następujące objawy niepożądane

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność przerwy,

Somnote Side Effects

Somnote (hydrat chloralu)

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

CSA Harmonogram 4 Niektóre potencjalne nadużycia

Uspokojenie trazodon, promethazine, lorazepam, hydroksyzyny, Ativan, fentanyl, Vistaril, Phenergan, fenobarbital, Atarax, Desyrel, butabarbital

Bezsenność melatonina, lorazepam, amitryptylina, Ambien, Ativan, zolpidem, difenhydramina, temazepam, doksepina, Elavil, Lunesta, Restoril