Szybkie porady: Modyfikacja miejsca zamieszkania i pracy, gdy masz zapalenie stawów, zacząć

Ból i sztywność stawów może z sprawiają, że trudno, aby zrobić swoje codzienne zadania. Na przykład, jeśli masz problemy z dłońmi lub palcami, może się okazać, że trudno wpisać lub do otwierania i zamykania drzwi. Jeśli masz problemy z biodra lub kolana, może to być trudne, aby przejść w górę iw dół po schodach lub wsiadanie i wysiadanie z krzesła.

Pierwszym objawem boreliozy jest zazwyczaj tarczy strzelniczej-eyerash, że zaczyna się od 3 do 30 dni po ukąszeniu. Ta okrągła wysypka rozszerza się kilka cali lub większej średnicy, zanim zniknie po kilku tygodniach; Należy jednak pamiętać, że nie zawsze jest to wysypka lub wysypka może wyglądać inaczej niż kształcie tarczy strzelniczej; Inne wczesne objawy – z lub bez wysypki – może być grypopodobne uczucie zmęczenia, ból głowy, gorączka, ból gardła, dreszcze, bóle lub organu; Można również mieć niejasne bóle w …

Można znaleźć niektóre z tych urządzeń i narzędzi internetowych, w sklepach z artykułami medycznymi i katalogów, w sprzedaży detalicznej i domu poprawy lokalnych sklepach.

Wykorzystanie obejmuje klamki do drzwi otwierane łatwiejsze. Lub wymienić okrągłe klamki z uchwytami, które mają dźwignię, dzięki czemu nie trzeba używać cały uchwyt skręcić Otwórz klamki. Można po prostu dociśnij uchwyt z ręki lub nawet łokcia. To odciąża nadgarstka i palców; Użyj Reachera odebrać rzeczy z elementów podłogowych lub grab, które są wysoko w szafkach lub szafach; Użyj wyściełane lub dużych rączce narzędzia do przedmiotów, takich jak klucze, sztućce, garnki kuchenne, patelnie, grzebienie, szczoteczki do zębów i łatwiejsze do przechowywania; Użyj narzędzi elektrycznych, takich jak otwieracz do konserw, miksery i elektronarzędzi, aby ułatwić otwarcie puszki, wymieszać rzeczy, czy remont domu; Użyj wyższe krzesła lub poduszek bezpieczeństwa, aby uniknąć siedzi na krzesłach, które są bardzo niskie i trudne do uzyskania i obecnie; Umieść podniesionego siedzenia na toalecie, aby ułatwić usiąść i wstać; Umieścić poręcze w łazience, które pomogą Ci wejść i wyjść z prysznicem lub wanną. I umieścić taśmę bez poślizgu w wannie. Wszystkie te rzeczy mogą również pomóc w zapobieganiu upadkom; Użyj wysoki stołek dla zadań, które normalnie stojąc takich jak praca w kuchni lub w sklepie drewna; Stosować buttonhooks, długiej rączce shoehorns i ściągaczy skarpet aby ubiera się łatwiejsze. Rzep i używać zamiast małych przycisków lub zatrzaski na ubrania.