włosowatej objawy cysty, zabiegi, chirurgia, i więcej

Włosowatej torbieli występuje na dolnej części ogonowej (ogonowej) i mogą się zarazić, a wypełnione ropą. Po zainfekowaniu, termin techniczny jest włosowatej ropień. Włosowatej ropnie wyglądać dużej pryszcz na dole kości ogonowej, tuż nad bladym pośladki. To jest bardziej powszechne u mężczyzn niż u kobiet. To zwykle bywa u młodych ludzi aż do czwartej dekadzie życia.

Większość lekarzy uważa, że ​​wrastających włosków powoduje torbiel włosowa. Włosowatej oznacza “gniazdo włosy.” Powszechne jest znaleźć włosowych wewnątrz torbieli.

Inna teoria mówi, że torbiel włosowa pojawiają się po urazie do tego obszaru ciała. Podczas II wojny światowej, ponad 80.000 żołnierzy rozwinął torbiel włosowa które wymagały pobytu w szpitalu. Ludzie myśleli, że torbiele były spowodowane podrażnieniem od jazdy w wyboista jeepami. Przez pewien czas, stan faktycznie nazywa “choroba Jeep”.

Te objawy torbieli włosowatej m.in.

Włosowatej torbiel ropień lub gotować. Musi być odprowadzana lub wystrzeliły, w celu poprawy. Podobnie jak inne czyraki, nie poprawia antybiotykami. Jeśli któryś z powyższych objawów, należy skonsultować się z lekarzem.

Lekarz może zdiagnozować włosowatej torbiel drodze historię (z prośbą o historii pacjenta i objawów dotyczących torbieli) i wykonując badanie lekarskie. Lekarz może znaleźć następujące warunki

Na początku infekcji z włosowatej torbieli, zaczerwienienie, obrzęk i ból mogą być minimalne. Siedząc w ciepłym wanny może zmniejszyć ból i może zmniejszyć szansę, że torbiel będzie rozwijać się do punktu wymagające nacięcia i drenażu.

Maksymalizacja rutynowych pielęgnacji skóry, aby wyglądać młodziej teraz.

Dobrze wyglądać w każdym Fot; Jak dbać o suche, Red Ski; Zaskakujące sposoby na zmniejszenie Wrinkle; Banish worków pod oczami