zapobieganie objawy depresji i zaburzeń afektywnych dwubiegunowych manii

Choroba afektywna dwubiegunowa, zwany czasem depresja maniakalna, jest zdrowie choroba psychiczna, która wyróżnia się dramatyczne zmiany nastroju danej osoby i energii, od podniecony wzloty manii do minimów depresji. Choroba afektywna dwubiegunowa dotyczy wszystkich grup wiekowych, płci i narodowości, i zwykle ma swój początek w późnym okresie dojrzewania lub wczesnej dorosłości. Wiemy, że genetyka może odgrywać rolę w podatności na choroby afektywnej dwubiegunowej, a naukowcy ustalili częstość występowania zaburzeń afektywnych dwubiegunowych wśród pokoleń rodzin.

Zgodnie z ustawą o opiece niedrogie, wiele planów ubezpieczenie zdrowotne pokryje usług opiekuńczych, w tym profilaktycznych badań kontrolnych, szczepień i badań przesiewowych, bez żadnych dodatkowych kosztów. Ucz się więcej.

Health Insurance Center

W rzeczywistości, chociaż traktowanie dwubiegunowe zaburzenia nastroju jest krytyczna, istnieje przekonujący dowód poparte badaniami naukowymi, że zapobieganie dalszemu zaburzeń nastroju powinien być największy celem.

Objawy choroby afektywnej dwubiegunowej może spaść między dwoma skrajnymi nastroju

Dodatkowo, osoby z zaburzeniem dwubiegunowym może mieć epizodów maniakalnych, które występują równocześnie z objawami depresji, lub vice versa. Gdy maniakalnym lub epizod depresyjny zawiera jednocześnie objawy przeciwnym biegunie, że odcinek mówi się, że “mieszane możliwości.”

Objawy fazy depresji zaburzeń afektywnych dwubiegunowych może składać się z następujących